جراحی بینی طبیعی

عمل جراحی بینی طبیعی

در مقاله حاضر به مبحث جراحی بینی طبیعی پرداخته ایم ، تا بدین ترتیب زیباجویانی که خواهان انجام این مدل از جراحی بینی هستند با آگاهی بیشتری نسبت به انجام این عمل جراحی اقدام نمایند.

جراحی زیبایی بینی ، طی چند سال اخیر در سر تا سر جهان از جمله کشور ما شیوع گسترده ای داشته است به طوری که شاهد آن هستیم که روزانه افراد بسیاری فارغ از سن و جنسیت اقدام به انجام جراحی بینی می نمایند.

بینی ؛ درست در مرکز چهره قرار گرفته و بیش از دیگر اجزای صورت در معرض توجه قرار دارد ، لذا در صورتی که ایرادی متوجه آن باشد به وضوح قابل رویت بوده و زیبایی چهره را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

لازم به ذکر است یک بینی ایده آل ، علاوه بر این که عاری از هرگونه نقص ظاهری است ؛ می بایست با سایر اعضای چهره نیز متناسب و هماهنگ باشد.

انواع مدل های جراحی بینی

در حالت کلی بینی را می توان به سه فرم طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی جراحی نمود. هر یک از این انواع مدل های جراحي بيني از ویژگی های مختص خود برخوردارند.

امروزه با اصلاح نگرش مردم نسبت به فاکتورها و معیارهای زیبایی شناختی ، مدل بینی طبیعی بیش از سایر مدل های جراحي بيني مورد توجه واقع شده است ؛ چرا که در این مدل از جراحي بيني ، تنها ایرادات و نقائص ظاهری بینی مرتفع شده و فرم بینی تغییر چندانی نمی کند به نحوی که در نگاه اول به خوبی نمی توان تشخیص داد که فرد تحت عمل جراحي بيني قرار گرفته است.

هدف اصلی از جراحي بيني طبيعي ، رفع مشکلاتی نظیر قوز روی پل بینی ، افتادگی نوک بینی ، کجی بینی و غیره در عین حفظ سلامت مجاری تنفسی می باشد.

در جراحی بینی طبیعی ، سایز بینی در قیاس با بینی فانتزی به میزان کمتری کوچک خواهد شد و قوس ایجاد شده نیز بسیار ناچیز خواهد بود.

به علاوه در جراحی بینی طبیعی ، زاویه میان نوک بینی و لب فوقانی که پروجکشن بینی را مشخص می کند ؛ بین 90 الی 100 درجه است ، در حالی که این زاویه در جراحی بينی فانتزی بین 100 الی 110 درجه خواهد بود.

لازم به ذکر است جراحي بيني به فرم طبیعی ، گزینه بسیار مناسبی برای آقایان می باشد ؛ چرا که در جراحی بینی مردان باید به حفظ ویژگی ها و ساختار چهره مردانه بسیار دقت کرد.

دکتر اسعدی بهترین جراح پلاستیک تهران می باشند و به عنوان بهترین جراح بینی طبیعی شناخته می شوند ؛ علاقمندان به جراحي بيني می توانند جهت حصول نتایج بهینه از جراحي بيني و ویزیت و مشاوره به مطب دکتر اسعدی مراجعه فرمایند.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات