جراح بینی

هدف از جراحی بینی هر گونه اقدامی است که منتج به کاهش یا گاها افزایش طول بینی ، رفع قوز روی پل بینی ، تغییر شکل و کوچک کردن نوک بینی ، تغییر زاویه یا پروجکشن میان بینی و لب بالا ، کوچک کردن حفره های بینی ، رفع کجی بینی و غیره ؛ صورت می پذیرد. که تمامی این موارد زمانی نتایج جذاب و زیبا خلق می کنند که توسط یک جراح بینی مجرب و متبحر در شهر محل سکونت شما انجام شود. با ما همراه باشید تا انتهای این مقاله از سایت دکتر کامران اسعدی بهترین و متبحر ترین جراح فوق تخصص پلاستیک و زیبایی در تهران تا شما را از وظایف یک جراح رینوپلاستی خوب آگاه سازیم و بگویم بهترین پزشک در این زمینه را چگونه می توان یافت.

 

جراح بینی

 

به طور کلی باید اشاره داشت که مقصود از انجام رینوپلاستی ، دستیابی به یک بینی زیباتر و خوش فرم تر و متناسب با دیگر اعضای صورت می باشد. لازم به ذکر است که تحقق این امر ، تنها وابسته به انتخاب یک جراح بینی متخصص و باتجربه می باشد.  انتخاب متبحر ترین و بهترین جراح زیبایی بینی در تهران ، از انتخاب های بسیار مهم و حیاتی محسوب می شود ؛ چرا که در صورت موفقیت آمیز نبودن نتیجه عمل ، تا یکسال نمی توان هیچ گونه اقدامی در راستای بهبود فرم بینی و رفع ایرادات به وجود آمده یا نقائصی که طی عمل قبلی مرتفع نشده ، انجام داد. باید توجه داشت که انتخاب یک دکتر بین خوب و حاذق ، طبیعتا امر مشکل و دشواری است ؛ بویژه در مواردی که گزینه های متعددی پیش رو داشته باشید.

ویژگی های بهترین جراح بینی

 • داشتن مدرک معتبر پزشکی
 • برخورداری از تجربه و تبحر بالا در رینوپلاستی
 • تسلط بر علم زیبایی شناسی و ریاضی
 • توانایی در برقراری تناسب میان بینی و دیگر اجزای صورت
 • توانایی تعامل موثر با بیمار
 • اشراف بر مدرن ترین متدهای عمل دماغ

راه های انتخاب بهترین دکتر بینی

 • پرس و جو و سوال از دوستان آشنایانی که تجربه عمل دماغ داشته اند و جستجو در اینترنت
 • گفتگو با افرادی که توسط پزشک مورد نظر جراحی شده اند و بررسی کیفیت نتیجه آن
 • شرکت در جلسه مشاوره قبل از پروسه درمان و شرح خواشته های خود از پروسیجر
 • مشاهده و بررسی نمونه کارهای مختلف پزشک از جمله  جراحی بینی گوشتی و استخوانی.

بهترین دکتر زیبایی بینی در تهران

جراح بینی ، در نتیجه رینوپلاستی تاثیری مستقیم دارد ، لذا می توان اذعان داشت که ماحصل آن تا حدود قابل توجهی تحت تاثیر تجربه و توانمندی جراح دماغ قرار دارد. دکتر کامران اسعدی فوق تخصص جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی ، از بهترین جراحان بینی تهران هستند ؛ شما عزیزان می توانید با اخذ نوبت مشاوره به مطب ایشان مراجعه نموده و از راهنمایی های جامع ایشان بهره مند گردید. شما همراهان گرامی می توانید با مشاهده نمونه کارهای دکتر اسعدی از این که عمل رضایت بخشی پیش رو خواهید داشت اطمینان یابید.

تکنیک های مورد استفاده بهترین جراح بینی تهران

تغییرات لازم در رینوپلاستی ترمیمی و اولیه می تواند با دو روش باز و بسته انجام شود. معمولا اگر تغییرات ساختاری مهمی نیاز باشد ، روش باز مورد استفاده قرار می گیرد و اصلاحات کمتر نیز با تکنیک بسته قابل انجام است.

فیلم جراحی بینی توسط دکتر کامران اسعدی بهترین جراح بینی تهران

 

 • تکنینک بسته

عمل دماغ با تکنیک بسته ، کمتر تهاجمی است و به هیچ وجه جای زخم قابل مشاهده ای ایجاد نمی کند. همچنین دارای کالبد شکافی بافتی کمتری بوده ، در نتیجه تورم پس از عمل کمتر است ، زمان بهبودی کوتاه تری دارد و اثر زخم  و برش از خارج دیده نمی شود. در این روش ، برش های لازم در داخل سوراخ های بینی زده می شوند ؛ اما باید توجه داشت از آن جا که برش ها در داخل بینی قرار دارند ، ساختار بینی در معرض دید نیست و میدان دید جراح بینی کاهش می یابد. بنابراین جراحان بینی ، این روش را برای اصلاحات اساسی بینی پیشنهاد نمی کنند و تنها در مواردی که ایراد بینی بسیار جزئی و خفیف باشد ؛ مبادرت به انجام آن می نمایند.

 • تکنیک باز

این روش ، امکان ایجاد تغییرات پیچیده تری ؛ از جمله بازسازی غضروف های نوک یا ترمیم عدم تقارن شدید پل بینی را فراهم می کند. جراح بینی در حین انجام عمل زیبایی دماغ با تکنیک باز ، با برش بافت نرم جداکننده سوراخ های بینی ( کلوملا ) و کشیدن پوست به سمت بالا ؛ دسترسی آسان تر و دید وسیع تری به استخوان و غضروف بینی می یابد و در نتیجه امکان ایجاد وسیع ترین تغییرات بر روی بینی در این روش برای دکتر بینی فراهم می گردد.

جراحی ترمیمی بینی

رینوپلاستی ترمیمی چالش برانگیزین نوع عمل در اصلاح بینی است و زمانی انجام می شود که به دنبال انتخاب نادرست جراح بینی ، نتیجه جراحی اولیه دماغ ناموفق بوده است. عمل ریویژن برای بیمارانی است که می خواهند وضعیت ناخواسته به وجود آمده یا برطرف نشده از اولین عمل را اصلاح کنند. عمل بینی ثانویه همچنین در ترمیم جراحات بینی و بهبود مشکلات تنفسی نیز استفاده می شود.

از نارسایی های رایج بینی که مستلزم جراحی ترمیمی است ؛ می توان انسداد جریان هوا، ریزش استخوان یا غضروف بینی ، زیبایی مصنوعی بینی ، عدم تقارن ، کاهش بیش از اندازه یا ناکافی ارتفاع بینی ، بیرون زدگی بیش از حد یا ناکافی نوک بینی و باریک شدن بیش از حد نوک بینی را نام برد.

طبق گفته های بهترین جراح بینی در تهران ، لازم به ذکر است که افراد تا بهبودی کامل از پروسه اولیه که معمولا یکسال تا 18 ماه طول می کشد ، نباید رینوپلاستی ترمیمی را انجام دهند ؛ زیرا در این بازه زمانی ، روند ترمیم زخم ها فعال بوده و انجام مجدد جراحی می تواند سلامت افراد را به مخاطره بیاندازد.

 

 

میزان تخصص و تحصیلات جراح بینی تا حد اهمیت دارد؟

قطعا به روز بودن تحصیلات و علم پزشک با علوم جدید تاثیر بسیار زیادی بر روی نتایج جراحی زیبایی بینی دارد. بهترین و متبحر ترین دکتر بینی به طور حتم از علم کافی در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی صورت برخوردار است. پزشک خوب بینی که 7 سال دوره پزشکی عمومی را گذرانده و سپس به مدت 4 سال دوره تخصص جراحی عمومی و سپس 3 سال دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی طی کرده است با علم کامل و به روز و به کار گیری تکنیک های مدرن در زمان انجام عمل جراحی ، بهترین نتیجه را خلق می کند. بسیاری از پزشکان زمانی که دوره جراحی عمومی را گذرانده اند ، در زمینه عمل بینی فعالیت دارند اما کسانی که دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک را گذرانده اند ، به صورت آکادمیک و حرفه ای یک گام از دیگر پزشکان جلوتر می باشند. از طرفی جراح فوق تخصص پلاستیک در بهترین و معتبر ترین مراکز درمانی فعالیت دارد و با کیس های جراحی بینی بیشتری مواجه خواهد شد و در نهایت مهارت ، تجربه و تخصص بسیار بالایی برخوردار است.

چگونه می توانیم میزان مهارت جراح بینی را تشخیص دهیم؟

اگر متقاضی عمل زیبایی بینی هستید و اکنون این مقاله را می خوانید حتما این سوال برایتان به وجود آمده است که چطور می توانیم مهارت یک پزشک را تشخیص دهیم؟ ممکن است در ابتدا تصور کنید که عمل رینوپلاستی و پی بردن به میزان مهارت ، تجربه و تخصص پزشک امری تصادفی است و این مسئله تنها به شانس خود متقاضی بستگی دارد. اما همانطور که پیش از این نیز اشاره کردیم ، بررسی و ارزیابی ویژگی های پزشک قبل از انجام پروسیجر مورد نظر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تعداد عمل های جراحی زیبایی بینی ، کیفیت نمونه کار های او در شبکه های مجازی همچون اینستاگرام ، نمونه کار های حضوری او ، نظر مراجعه کنندگان قبلی ، تعداد مراجعه کنندگان به مطب ، درصد موفقیت آمیز بودن عمل جراحی زیباجویان قبلی او ، مدارک و گواهینامه های که جراح بینی دارد و همچنین تخصص و مهارت او در سایر عمل های زیبایی صورت و بدن مانند جراحی زیبایی گوش ، جراحی زیبایی پلک ، لیفت شقیقه و غیره نشان دهنده بالا بودن مهارت ، تخصص و تجربه پزشک در جراحی های زیبایی می باشد.

اما در این میان بهتر است به اخلاق او نیز توجه داشته باشید و دلگرم بودن به پزشکی که عمل جراحی را انجام می دهد باعث می شود نتایج مطلوب تر باشند و فرد به استرس و نگرانی دچار نشود. داشتن اخلاق حرفه ای و آرامش بخش بودن پزشک باعث می شود بیمار به او اطمینان پیدا کند و بتواند راحت تر سوالات و مشکلات خود را از پزشک مربوطه بپرسد. هر چقدر که پزشک انتخابی مهارت داشته باشد اما نتواند به خوبی بیمار خود را راهنمایی کند ، نمی تواند مراجعه کننده را به انجام عمل جراحی زیبایی بینی ترغیب کند و اعتماد او را جلب نماید.

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات