لیپوساکشن غبغب

عمل لیپوساکشن غبغب

لیپوساکشن غبغب : اکثر افراد  در برخی از بخش های  صورت و بدن خود ؛ از جمله در ناحیه غبغب ، با چربی اضافی مواجه هستند.

لازم به ذکر است که برخی افراد به طور طبیعی لاغر هستند یا با رژیم غذایی و غیره ، وزن خود را به میزان قابل توجهی کم کرده اند ؛ اما باز هم با چربی موضعی در ناحیه غبغب ( زیر چانه ) روبرو هستند ؛ ليپوساکشن غبغب ، سریعترین و کارآمدترین روش برای رهایی از چربی تجمع یافته در ناحیه زیر چانه یا اصطلاحا غبغب می باشد.

لیپوساکشن غبغب

لذا در صورتی که بافت چربی موضعی در ناحیه فک و غبغب دارید ، می توانید غبغب و گردن خود را با انجام عمل ليپوساکشن غبغب و از بین بردن بافت زائد چربی از این ناحیه ، به شکل موثری تغییر دهید.

بنابراین هنگامی که خط گردن و چانه مشخص نبوده و نتوان تشخیص داد که  صورت از کجا متوقف و گردن ، شروع می شود ؛ ليپوساکشن غبغب واقعا کمک کننده بوده و به بهبود کانتور صورت کمک شایانی خواهد کرد.

عمل لیپوساکشن غبغب چقدر طول می کشد ؟

مدت زمان انجام عمل ليپوساکشن غبغب و برداشت چربی از این قسمت ، بسیار کوتاه بوده و طول دوره بهبودی نیز نسبتا سریع است ؛ زیرا بافت چربی زیادی طی این عمل برداشته نمی شود.

آیا پوست غبغب پس از برداشتن بافت چربی ، شل و افتاده می شود ؟

خیر ؛ پوست به طور طبیعی ، حالت الاستیک دارد ؛ از این رو با برداشتن مقداری از بافت ، سریعا طی بازه زمانی کوتاهی در هماهنگی با بدن قرار می گیرد و به حالت عادی  برمی گردد ، بنابراین پوست شلی و افتادگی پیدا نمی کند.

لیپوساکشن غبغب

عمل لیپوساکش غبغب چگونه انجام می شود ؟

مدت زمان انجام عمل ليپوساکشن غبغب ، همان طور که پیشتر اشاره شد ؛ طولانی نبوده و اغلب کمتر از یک ساعت به طول می انجامد.

توجه داشته باشید که ليپوساکشن غبغب ، تحت بی حسی موضعی انجام می شود و هنگامی که ناحیه تحت درمان بی حس شد ، پزشک برش های کوچکی زیر چانه و در برخی موارد پشت گوش ایجاد می کند.

سپس کانولا ، لوله باریک متصل به خلا ، داخل این برش ها قرار می گیرد.

پس از آن ، لوله کانولا از طریق این برش ها و از لایه چربی به  زیر پوست منتقل شده و چربی را  تجزیه می کند و از بین می برد.

بدین ترتیب عمل ليپوساکشن غبغب ، گردن را کانتور می کند و غبغب را از بین می برد.

در پایان جراحی ، محل برش ها با بخیه بسته خواهد شد.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات